SSuite Office MonoBase

2.8
oy
0

Karmaşık veri tabanları oluşturma ve yönetme

1.9k

Bu uygulamayı oyla

SSuite Office Monobase, Microsoft Access gibi diğer daha popüler ticari programların yerini alan mükemmel eksiksiz bir veritabanı oluşturma ve yönetim sistemidir.

Veritabanları dünyası karmaşıktır ve bu türden çok faktöre dayalı iş ortamlarının yönetim araçları inanılmaz derecede yetersiz ve eksiktir bu, tüm kullanıcı deneyiminizi tamamen bozabilir veya en kötü ihtimalle çalıştığınız onlarca saati boşa harcamış olursunuz. Neyse ki, daha pahalı (ve popüler) muadillerini ve aşırı lisans ücretlerini karşılayamazsanız, SSuite Office Monobase iyi bir alternatiftir. Bu program, sonsuz sayıda tablo, alan ve sütun eklemenize izin verirken bir veri tabanını tepeden tırnağa güncellemenize ve güncellemek için gerekli tüm fonksiyonları sunar. Yüklerken herhangi bir ek gecikme yaşanmadan aynı anda 5 ayrı veri tabanını açabilirsiniz. Rapor jeneratörü sayesinde bilgiye ihtiyaç duymadan düzenli, basit ve kolay bir şekilde ihtiyacınız olan bilgiye sahip olabilirsiniz.

SSuite Office Monobase, SQL'de çalışır böylece diğer programlarla oluşturulan veritabanlarını açarken sorun yaşamazsınız; boyutları ne olursa olsun ODCB veritabanlarına erişebileceğinden bahsetmeye gerek bile yok. Basitleştirilmiş,fakat ful özellikli bir arayüz sayesinde bu program diğer benzer işlemciler kadar güçlü ve dinamiktir. Bununla birlikte, neyse ki, çok daha hafif bir öğrenme eğrisine sahiptir, bu nedenle herhangi bir kullanıcı veri tabanına basit ve kolay bir şekilde erişebilir ve analiz edebilir.
Uptodown X